Zestaw brzeszczotów PEGAS 130mm, 12 rodzajów, 36 szt.

  • Marka: PEGAS
  • Numer katalogowy: Zestaw brzeszczotów pegas
  • 78.00 zł

Dostępność: 19


Zestaw brzeszczotów włosowych szwajcarskiej firmy Pegas. Zestaw jest przeznaczony dla testowania brzeszczotów włosowych producenta Pegas i zawiera 12 rodzajów brzeszczotów w ogólnej ilości 36 szt. (3 szt kazdego rodzaju) następnych typów:

SUPER-SKIP N6 - zaprojektowany specjalnie do drewna twardego i średnio twardego, działa również doskonale na tworzywach sztucznych przy zmniejszonej prędkości. Odstęp między zębami brzeszczotow SUPER-SKIP są szersze niż normalna konfiguracja zębów, co pozwala na szybkie cięcie przy jednoczesnym zachowaniu gładkości powierzchni.

Wymiary: 0,38 x 1,12 x 130 mm

Ilość zębów: 4,7 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

SUPER-HOOK N14 - brzeszczoty przeznaczone do szybkiego cięcia drewna twardego o dużej grubości. Z łatwością przecina twarde drewno o grubości do 75mm. Do cięcia łagodnych łuków, lekko zaokrąglonych kształtów itd. Może być również używany do drewna o średniej twardości oraz sklejki.

Wymiary: 0,50 x 2,40 x 130 mm

Ilość zębów: 2,8 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

SKIP N7 - uniwersalne brzeszczoty do cięcia drewna twardego i średnio twardego. Zalecane do cięcia łagodnych łuków, zaokrąglonych linii itd.Pozostawia gładka powierzchnia i krawędź cięcia. Również pasuje do miękkiego drewna i oraz sklejki.

Wymiary: 0,40 x 1,24 x 130 mm

Ilość zębów: 5,9 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

SKIP REVERSE N7 - zaprojektowane specjalnie do miękkiego drewna oraz sklejki. Brzeszczoty z średnim odstępom między zębami. Kontrujące uzębienie pozwala na szybkie cięcie przy jednoczesnym zachowaniu gładkości powierzchni. Może być również używany do drewna twardego i średnio twardego.

Wymiary: 0,40 x 1,24 x 130 mm

Ilość zębów: 5,1 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

DOUBLE SKIP N7 - brzeszczoty dedykowane do drewna miękkiego. Podwójne uzębienie pozwala na efektywne usuwanie urobku i zapobiega przypalaniu materiału. Duża szybkość cięcia i gładkość powierzchni. Do cięcia zakrętów, ciasnych łuków itd. Może być również używany do drewna twardego i średnio twardego, sklejki oraz tworzyw sztucznych.

Wymiary: 0,40 x 1,24 x 130 mm

Ilość zębów: 5,1 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

DOUBLE SKIP REVERSE N7 - brzeszczoty do cięcia drewna miękkiego i średnio twardego. Brzeszczot ma podwójne uzębienie, na końcu posiada odwrócone zęby do podrzynania materiału. Duża szybkość cięcia i gładkość powierzchni. Do cięcia zakrętów, ciasnych łuków itd. Może być również używany do drewna twardego oraz sklejki.

Wymiary: 0,40 x 1,24 x 130 mm

Ilość zębów: 4,3 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

MGT N7 - najbardziej uniwersalne brzeszczoty w ofercie producenta firmy Pegas. Precyzyjne brzeszczoty do cięcia twardego i miękkiego drewna, sklejki i tworzyw sztucznych. MGT (Modified Geometry Teeth, Modyfikowana Geometria Zęba) pozwala na wyjątkową wydajność – toleruje szybkie podawanie materiału, nie nagrzewa się, nie wyrywa materiału od dołu i pozostawia gładką powierzchnię. Pasuje do cięćia wielokrotnych zakrętów, linii krzywych, łuków itd.

Wymiary: 0,40 x 1,24 x 130 mm

Ilość zębów: 4,1 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

SPIRAL N6 – brzeszczoty spiralne, zastosowanie brzeszczotów do miękkiego drewna i sklejki. Nadają się do zakrzywionego i precyzyjnego cięcia. Do cięcia skomplikowanych kształtów, natychmiastowych zakrętów bez łuków itd. Może być również używany do średnio twardego drewna oraz tworzyw sztucznych.

Wymiary: 1,12 x 130 mm

Ilość zębów: 13,3 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

METAL CUTTING N4 - specjalne zaprojektowane do cięcia metali róznych rodzajów - stal, stal nierdzewna, aluminium, miedz, mosiądz itd. Pasuje do uzywania w oprawkach ręcznych, również i wyrzynarkach włosowych.

Wymiary: 0,38 x 0,80 x 130 mm

Ilość zębów: 15,0 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

SKIP PROGRESSIVE N8 - uniwersalny brzeszczot opracowany do stosowania w ramkach ręcznych. Brzeszczoty są wyjątkowo odporne na uszkodzenia za sprawą progresywnych (zwiększających się wzdłuż brzeszczotu) zębów. Łatwy w użyciu, cięcie zaczyna się płynnie, bez oporów i może być stosowany dla wszystkich rodzajów drewna. Z unikalną możliwość cięcia i łatwość w użyciu, to czyni go idealnym brzeszczotem nawet dla amatorów.

Wymiary: 0,42 x 1,28 x 130 mm

Ilość zębów: 5,55 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

REGULAR PROGRESSIVE N8 - Brzeszczoty zaprojektowane na tych samych zasadach co Skip Progressive ale przeznaczony do cięcia wyrobów żelaznych i nieżelaznych oraz innych wyrobów z materiałów, twardszych od drewna. Brzeszczoty są wyjątkowo odporne na uszkodzenia za sprawą progresywnych (zwiększających się wzdłuż brzeszczotu) zębów. Łatwy w użyciu, cięcie zaczyna się płynnie, bez oporów i może być stosowany dla cięcia wyrobów z metali oraz innych wyrobów z materiałów twardszych od drewna.

Wymiary: 0,42 x 1,28 x 130 mm

Ilość zębów: 9,5 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

DOVETAIL PROGRESSIVE N9 - Brzeszczot zaprojektowany specjalnie do wycinania precyzyjnych wyrobów i innych połączeń stolarskich za pomocą ramek ręcznych. Wszystkie zęby skierowane są do środka brzeszczotu, co pozwala na uzyskanie czystych krawędzi cięcia po obu stronach materiału. Odstępy pomiędzy zębami zostały zoptymalizowane w celu efektywnego usuwania urobku przy zachowaniu gładkiego cięcia. Brzeszczoty z linii Dovetail posiadają linię rzazu porównywalną z japońską piłą dozuki a ich zęby zanikają na końcach brzeszczotu ułatwiając nacięcie materiału – nawet kruchych rodzajów drewna egzotycznego. Brzeszczoty są wyjątkowo odporne na uszkodzenia za sprawą progresywnych (zwiększających się wzdłuż brzeszczotu) zębów. Łatwy w użyciu, cięcie zaczyna się płynnie, bez oporów i może być stosowany dla wszystkich rodzajów drewna.

Wymiary: 0,42 x 1,40 x 130 mm

Ilość zębów: 5,2 na cm.

Ilość w zestawie - 3 szt.

Cena podana za zestaw 36 szt. brzeszczotów włosowych.

Brzeszczoty włosowe są doskonałej jakości!

Wyprodukowano w Szwajcarii.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
    Zły           Dobry

Tagi: brzeszczoty do wyrzynarki, zestaw brzeszczotów,

Godziny Pracy
pon - pt
8:00 - 17:00
W serwisie używamy plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej